image1 image2 image3

Horolezecký duatlon 2016 a letné preškoleni 2016

Ahojte priatelia,

termín letného preškolenia členov klubu sa uskutoční 24. septembra 2016 /sobota/ na Vápenke /Zuberec/. Preškolenie začne medzi 12.00 - 13.00 a bude spojené s Horolezeckým duatlonom. Stretnutie bežcov je pred Poštou v Dolnom Kubíne medzi 8.00 - 8.45. Prvý bežci pribehnú na Vápenku medzi 12.00 - 13.00. Občerstvenie a pitný režim zabezpečuje Dušan Mlynarčík a spol. Pozor na prístup na Vápenku. Autá je nutné zaparkovať pri družstve.

Horám zdar.

Oznam

Ahojte, pomaly sa nám končí uhorková sezóna /leto/ a tak sme náplánovali nejaké aktivity a akcie pre členov nášho klubu.

  • Termín letného preškolenia členov klubu bude 10.septembra 2016 /sobota/ na Tupej Skalke. Bližšie info /obsah a miesto/ už čoskoro.
  • Termín Horolezeckého duatlonu bude 24.septembra 2016 /sobota/. Bežať sa bude z DK do Zuberca.
  • Termín zimného preškolenia členov bude 21.januára 2017 na Tatliakovej chate.

Ťatliačka - dokončenie

V sobotu 1.10.2016 budeme organizovať poslednú brigádu k dokončeniu prác na Ťatliakovej chate. Bude to posledná brigáda. Práce ktoré sa budú robiť, sú rozpísané na stránke tatliacka.jamesdk.sk. 

Info budeme doplňať na stranke Ťatliačky. 

Aktualizované: Tupá Skalka - Upozornenie

Psotko 141Pôvodná výstraha,ktorá tu visela od piatku neplatí, len upozorňujem, že v ceste Myší piliečok chýba posledný borhák pod zlaňákom, ktorý bol lepený minulý rok. V prípade nutkavej potreby liezť túto cestu je vedľa neho ale staré istenie.

Borhák rovnako chýba v novej ceste Janja (Variant medzi Civilom a Štvorkou), rovnako posledný pod zlaňákom.

 

Deň na špagáte 2016 - 30.4.2016

den na spagate web minKto by už len vydržal celý rok čakať na takúto legendárnu udalosť, však hej. Preto sme pre vás toho roku pripravili deň na špagáta v predstihu, už takto zjari. Všetko ostatné po starom: preteky dvojíc, hodnotí sa 7 najlepších ciest, vysoká kultúra garantovaná.

Pravidlá preteku tu (odporúčam dobre si prezrieť), zoznam povolených ciest tu.

Zo zoznamu zmizli nebezpečné cesty (Kút III, Malý Muk VIII+), ozaj ich prosím nelezte. Medzi cesty ale bude zaradená aj nová Ušatá vežička (cesty v obtiažnosti IV až IV+), info priamo na mieste. To rovnako platí pre špeciálne Machajove narovnania Jedného Bozku, Muža cez Palubu a pre cestu Hirošima - o smeroch i obtiažnosti info na mieste

Deň na špagáte teda v sobotu 30.4.2016 na Skalke, stretneme sa v radosti štandardne dole pri chatke.

9:00 - 9:45 Registračka

10:00 - 15:00 Lezba

15:00 - ? Kultúra/gastronómia

Uložiť

Stienka - apríl

Milí všetci, stienka bstnprxude otvorená aj v apríli okrem nedele, inak v rovnaké dni ako cez rok.

FACEBOOK

TU SA TESTUJEME

endomondo 

JAMES DK

2021  Horolezecký klub JAMES Dolný Kubín   globbers joomla templates