image1 image2 image3

Vidmo 2016

plagat bez

 

11. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov


Tento rok sa - 11. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov VIDMO 2016 uskutoční v dňoch 6.-8. októbra (štvrtok – sobota) 2016 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne.
Od štvrtkového podvečera až do sobotného neskorého večera Vám v priestoroch Mestského kultúrneho strediska na námestí Slobody v Dolnom Kubíne (v 450-sedadlovej divadelnej sále) v rámci 11.VIDMA ponúkneme pestrý filmový a sprievodný program. Návštevníci VIDMA budú môcť, okrem deviatich dvojhodinových blokov horských a adrenalínových filmov – pochádzajúcich z Medzinárodného festivalu horských filmov a dobrodružstva Hory a mesto v Bratislave a z Medzinárodného horského festivalu v kanadskom Vancouveri, vidieť autorské výstavy horských a cestopisných fotografií, štyri filmové projekcie pre základné a stredné školy, prezentáciu spoločnosti Zajo, prezentáciu konopných proteínových nápojov slovenskej značky SUM HEMPOWERTM, prezentáciu cestovnej kancelárie Sancho Tour a pútavú prezentáciu jednej zo žijúcich legiend československého horolezectva – hlavného hosťa VIDMO 2016: Michala OROLINA s názvom „Moje 3 naj. Nanga Parbat, Makalu, Fitz Roy – Patagónia“.

INFORMÁCIA PRE ČLENOV HOROLEZECKĒHO ODDIELU JAMES DOLNỲ KUBIN:

Už tradične bude pre členov HO JAMES Dolný Kubín 10 voľných vstupeniek na každý blok horských a adrenalínových filmov čakať v pokladni Mestského kultúrneho strediska. Stačí pred konkrétnym blokom prísť do pokladne, zrozumiteľne povedať, že ste členom horolezeckého klubu, zobrať si vstupenku a v pokoji si pozrieť filmovú projekciu, ktorá vás zaujala. Veľmi pekne ďakujeme Horolezeckému oddielu JAMES Dolný Kubín za poskytnutú finančnú podporu horského projektu VIDMO 2016 vo výške 135 EUR.

Pozrite si kompletnú programovú tabuľku VIDMO 2016

Pozrite si plagát VIDMO 2016

Viac informácií o blížiacom sa horskom festivale VIDMO 2016 v Dolnom Kubíne nájdete na našej webovej stránke www.vidmofest.sk

Tešíme sa na vás začiatkom októbra v Dolnom Kubíne. Čaká na Vás Slnko v hmlách, čaká na Vás VIDMO 2016.

Patrik Bartoška
Filmový klub 23 Dolný Kubín, o. z.

FACEBOOK

TU SA TESTUJEME

endomondo 

JAMES DK

2021  Horolezecký klub JAMES Dolný Kubín   globbers joomla templates