×

Poznámka

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Vidmo na Choči

Ahojte priatelia. Chcem sa s vami podeliť radosť korú som mal v piatok 12.12. na Choči. Po robote som išiel na Choč. Pred kosodrevinou pod reťazami som sa chcel vrátiť lebo tam bola hmla  a fúkal na moje spotenè telo dosť silno mrazivý vietor, keď sa  z hora objavili milé postavičky Radko, Betka a Edko G. , ktorí ako som sa neskôr dozvedel robili výstup zo štyroch strán. Radko ma pozdravil a spýtal sa ci idem hore alebo dole, tak som povedal že hore. Dal som im zázvorovice a šiel som hore. Na retiazkach vietor zosilne, a keďže mi bolo ľúto psa i seba okríkol som  vietor a ten na moju obrovskú radosť stichol. Rozbehol som sa ďakujúc Bohu. Hore sa strana od Malej Fatry náhle rozjasnila ale strana od Roháčov bola v hmle.

 Ako som ďakoval Bohu zbadal som v hmle postavu a kolo nej žiaru. Táto sa približovala a vzďalovala , bez toho, že by som sa hýbal.Ďakoval som Bohu za tú krásu a urobil so zopár fotiek a video. V úžase som bežal domov a na lúke nad Drapáčom som z hory počul zvolanie " Boh je dobrý" odpovedal so aleluja aj keď som nevedel  kto to volá.  Boli to chlapci s čelovkami Peťko Kapina a  Libor Ďaďo. Potvrdil som im že Boh je dobrý a nech rýchlo utekajú hore.  Je to úžasné. Pripájam pár záberov.
Tono
PS: Boh je dobrý.