image1 image2 image3

Vidmo na Choči

Ahojte priatelia. Chcem sa s vami podeliť radosť korú som mal v piatok 12.12. na Choči. Po robote som išiel na Choč. Pred kosodrevinou pod reťazami som sa chcel vrátiť lebo tam bola hmla  a fúkal na moje spotenè telo dosť silno mrazivý vietor, keď sa  z hora objavili milé postavičky Radko, Betka a Edko G. , ktorí ako som sa neskôr dozvedel robili výstup zo štyroch strán. Radko ma pozdravil a spýtal sa ci idem hore alebo dole, tak som povedal že hore. Dal som im zázvorovice a šiel som hore. Na retiazkach vietor zosilne, a keďže mi bolo ľúto psa i seba okríkol som  vietor a ten na moju obrovskú radosť stichol. Rozbehol som sa ďakujúc Bohu. Hore sa strana od Malej Fatry náhle rozjasnila ale strana od Roháčov bola v hmle.

 Ako som ďakoval Bohu zbadal som v hmle postavu a kolo nej žiaru. Táto sa približovala a vzďalovala , bez toho, že by som sa hýbal.Ďakoval som Bohu za tú krásu a urobil so zopár fotiek a video. V úžase som bežal domov a na lúke nad Drapáčom som z hory počul zvolanie " Boh je dobrý" odpovedal so aleluja aj keď som nevedel  kto to volá.  Boli to chlapci s čelovkami Peťko Kapina a  Libor Ďaďo. Potvrdil som im že Boh je dobrý a nech rýchlo utekajú hore.  Je to úžasné. Pripájam pár záberov.
Tono
PS: Boh je dobrý.

 

Komentárov  

0 #3 janulka 2015-01-07 22:52
Tonko :D no povedz, koľka nádhera! A koľko radosti :D... Tebe, aj nám :D....nuž ďakujem za povzbudeňá A v radosti pod Božím dohľadom po celý ďalší rok :D
Citovať
0 #2 Eva 2015-01-03 13:45
Hory sú spravodlivé. Zaslúžil si si krásu, dostal si ju.
Citovať
0 #1 G+ 2014-12-22 10:22
Aleluja :-)
Citovať

FACEBOOK

TU SA TESTUJEME

endomondo 

JAMES DK

2020  Horolezecký klub JAMES Dolný Kubín   globbers joomla templates