×

Poznámka

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

VIDMO 2019

Banner VIDMO14. festivalová prehliadka VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019
Tento rok sa 14. VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019 uskutoční v dňoch 10.-12. októbra (štvrtok – sobota) 2019 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne.
Od štvrtkového podvečera až do sobotného neskorého večera Vám v priestoroch Mestského kultúrneho strediska na námestí Slobody v Dolnom Kubíne (v 450-sedadlovej divadelnej sále) v rámci 14.VIDMA – Hory a mesto Dolný Kubín 2019 ponúkneme pestrý filmový a sprievodný program. Návštevníci VIDMA budú môcť, okrem deviatich dvojhodinových blokov horských a adrenalínových filmov – pochádzajúcich z Medzinárodného festivalu horských filmov a dobrodružstva Hory a mesto v Bratislave, vidieť výstavu horských fotografií, ktorú sme zostavili pri príležitosti 30. výročia založenia Horolezeckého oddielu JAMES Dolný Kubín, štyri filmové projekcie pre školy, prezentáciu spoločnosti Zajo, prezentáciu cestovnej kancelárie Sancho Tour a pútavú multimediálnu prezentáciu sympatického a talentovaného českého lezca – hlavného hosťa VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019: Mareka (Máru) HOLEČKA s názvom „Maara – UFO Life, UFO Maara – Life“.


INFORMÁCIA PRE ČLENOV HOROLEZECKĒHO ODDIELU JAMES DOLNỲ KUBIN:
Už tradične bude v pokladni (Base Campe) Mestského kultúrneho strediska pripravených pre členov HO JAMES Dolný Kubín 10 voľných vstupeniek na každý blok horských a adrenalínových filmov. Stačí pred konkrétnym blokom zavítať do pokladne, zrozumiteľne povedať, že ste členom horolezeckého oddielu JAMES Dolný Kubín, zobrať si vstupenku a v pokoji si pozrieť filmovú projekciu, ktorá vás zaujala. A po skončení projekcie voľné vstupenky opäť zaniesť tam, kde vám boli vydané. Veľmi pekne ďakujeme Horolezeckému oddielu JAMES Dolný Kubín za poskytnutú finančnú podporu horského projektu 14.VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019 vo výške 135 EUR a zo srdca mu prajeme veľa ďalších rokov šťastného života pokope, bez úrazov, vzťahových karambolov a iných nešťastí.


Pozrite si kompletnú programová tabuľka VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019
Pozrite si banner VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019
Viac informácií o blížiacom sa horskom festivale VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019 v Dolnom Kubíne nájdete na našej webovej stránke www.vidmofest.sk

Tešíme sa na vás začiatkom októbra v Dolnom Kubíne. Čaká na Vás kubínske slnko v hmlách, čaká na vás VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019.

Patrik Bartoška
Filmový klub 23 Dolný Kubín, o. z.
programový riaditeľ projektu