image1 image2 image3

VIDMO 2019

Banner VIDMO14. festivalová prehliadka VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019
Tento rok sa 14. VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019 uskutoční v dňoch 10.-12. októbra (štvrtok – sobota) 2019 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne.
Od štvrtkového podvečera až do sobotného neskorého večera Vám v priestoroch Mestského kultúrneho strediska na námestí Slobody v Dolnom Kubíne (v 450-sedadlovej divadelnej sále) v rámci 14.VIDMA – Hory a mesto Dolný Kubín 2019 ponúkneme pestrý filmový a sprievodný program. Návštevníci VIDMA budú môcť, okrem deviatich dvojhodinových blokov horských a adrenalínových filmov – pochádzajúcich z Medzinárodného festivalu horských filmov a dobrodružstva Hory a mesto v Bratislave, vidieť výstavu horských fotografií, ktorú sme zostavili pri príležitosti 30. výročia založenia Horolezeckého oddielu JAMES Dolný Kubín, štyri filmové projekcie pre školy, prezentáciu spoločnosti Zajo, prezentáciu cestovnej kancelárie Sancho Tour a pútavú multimediálnu prezentáciu sympatického a talentovaného českého lezca – hlavného hosťa VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019: Mareka (Máru) HOLEČKA s názvom „Maara – UFO Life, UFO Maara – Life“.


INFORMÁCIA PRE ČLENOV HOROLEZECKĒHO ODDIELU JAMES DOLNỲ KUBIN:
Už tradične bude v pokladni (Base Campe) Mestského kultúrneho strediska pripravených pre členov HO JAMES Dolný Kubín 10 voľných vstupeniek na každý blok horských a adrenalínových filmov. Stačí pred konkrétnym blokom zavítať do pokladne, zrozumiteľne povedať, že ste členom horolezeckého oddielu JAMES Dolný Kubín, zobrať si vstupenku a v pokoji si pozrieť filmovú projekciu, ktorá vás zaujala. A po skončení projekcie voľné vstupenky opäť zaniesť tam, kde vám boli vydané. Veľmi pekne ďakujeme Horolezeckému oddielu JAMES Dolný Kubín za poskytnutú finančnú podporu horského projektu 14.VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019 vo výške 135 EUR a zo srdca mu prajeme veľa ďalších rokov šťastného života pokope, bez úrazov, vzťahových karambolov a iných nešťastí.


Pozrite si kompletnú programová tabuľka VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019
Pozrite si banner VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019
Viac informácií o blížiacom sa horskom festivale VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019 v Dolnom Kubíne nájdete na našej webovej stránke www.vidmofest.sk

Tešíme sa na vás začiatkom októbra v Dolnom Kubíne. Čaká na Vás kubínske slnko v hmlách, čaká na vás VIDMO – Hory a mesto Dolný Kubín 2019.

Patrik Bartoška
Filmový klub 23 Dolný Kubín, o. z.
programový riaditeľ projektu

FACEBOOK

TU SA TESTUJEME

endomondo 

JAMES DK

2021  Horolezecký klub JAMES Dolný Kubín   globbers joomla templates