image1 image2 image3

VIDMO 2018

Banner VIDMO13. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov.

Tento rok sa - 13. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov VIDMO 2018 uskutoční v dňoch 4.-6. októbra (štvrtok – sobota) 2018 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne. Od štvrtkového podvečera až do sobotného neskorého večera Vám v priestoroch Mestského kultúrneho strediska na námestí Slobody v Dolnom Kubíne (v 450-sedadlovej divadelnej sále) v rámci 13.VIDMA ponúkneme pestrý filmový a sprievodný program. Návštevníci VIDMA budú môcť, okrem deviatich dvojhodinových blokov horských a adrenalínových filmov – pochádzajúcich z Medzinárodného festivalu horských filmov a dobrodružstva Hory a mesto v Bratislave a z Medzinárodného horského festivalu v kanadskom Vancouveri, vidieť autorské výstavy horských a cestopisných fotografií, štyri filmové projekcie pre školy, prezentáciu spoločnosti Zajo, prezentáciu cestovnej kancelárie Sancho Tour a pútavú multimediálnu prezentáciu mladých slovenských extrémnych skialpinistov a bratov – hlavných hostí VIDMO 2018: Rasťa a Mira PEŤOVCOV s názvom „Vo svetle a tieni strmých línií“. INFORMÁCIA PRE ČLENOV HOROLEZECKĒHO ODDIELU JAMES DOLNỲ KUBIN:

 

Už tradične bude pre členov HO JAMES Dolný Kubín 10 voľných vstupeniek na každý blok horských a adrenalínových filmov čakať v pokladni Mestského kultúrneho strediska. Stačí pred konkrétnym blokom prísť do pokladne, zrozumiteľne povedať, že ste členom horolezeckého klubu JAMES Dolný Kubín, zobrať si vstupenku a v pokoji si pozrieť filmovú projekciu, ktorá vás zaujala. Veľmi pekne ďakujeme Horolezeckému oddielu JAMES Dolný Kubín za poskytnutú finančnú podporu horského projektu VIDMO 2018 vo výške 135 EUR.

Pozrite si kompletnú programovú tabuľku VIDMO 2018.

Pozrite si banner VIDMO 2018.

Viac informácií o blížiacom sa horskom festivale VIDMO 2018 v Dolnom Kubíne nájdete na našej webovej stránke www.vidmofest.sk Tešíme sa na vás začiatkom októbra v Dolnom Kubíne. Čaká na Vás Slnko v hmlách, čaká na Vás VIDMO 2018.

Patrik Bartoška

Filmový klub 23 Dolný Kubín,

o. z. programový riaditeľ VIDMO 2018

 

www.vidmofest.sk

FACEBOOK

TU SA TESTUJEME

endomondo 

JAMES DK

2021  Horolezecký klub JAMES Dolný Kubín   globbers joomla templates