image1 image2 image3

Vidmo 2017

banner


12. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov


Tento rok sa - 12. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov VIDMO 2017 uskutoční v dňoch 5.-7. októbra (štvrtok – sobota) 2017 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne.
Od štvrtkového podvečera až do sobotného neskorého večera Vám v priestoroch Mestského kultúrneho strediska na námestí Slobody v Dolnom Kubíne (v 450-sedadlovej divadelnej sále) v rámci 12.VIDMA ponúkneme pestrý filmový a sprievodný program. Návštevníci VIDMA budú môcť, okrem deviatich dvojhodinových blokov horských a adrenalínových filmov – pochádzajúcich z Medzinárodného festivalu horských filmov a dobrodružstva Hory a mesto v Bratislave a z Medzinárodného horského festivalu v kanadskom Vancouveri, vidieť autorské výstavy horských a cestopisných fotografií, štyri filmové projekcie pre základné a stredné školy, prezentáciu spoločnosti Zajo, prezentáciu konopných proteínových nápojov slovenskej značky SUM HEMPOWERTM, prezentáciu cestovnej kancelárie Sancho Tour a pútavú prezentáciu v súčasnosti celkom určite najvýkonnejšieho slovenského alpinistu a 36. držiteľa Koruny Himalájí – hlavného hosťa VIDMO 2017: Petra HÁMORA s názvom „Himalayadventure 2017“.


INFORMÁCIA PRE ČLENOV HOROLEZECKĒHO ODDIELU JAMES DOLNỲ KUBIN:


Už tradične bude pre členov HO JAMES Dolný Kubín 10 voľných vstupeniek na každý blok horských a adrenalínových filmov čakať v pokladni Mestského kultúrneho strediska. Stačí pred konkrétnym blokom prísť do pokladne, zrozumiteľne povedať, že ste členom horolezeckého klubu, zobrať si vstupenku a v pokoji si pozrieť filmovú projekciu, ktorá vás zaujala. Veľmi pekne ďakujeme Horolezeckému oddielu JAMES Dolný Kubín za poskytnutú finančnú podporu horského projektu VIDMO 2017 vo výške 135 EUR.


Pozrite si kompletnú programovú tabuľku VIDMO 2017


Pozrite si plagát VIDMO 2017

Viac informácií o blížiacom sa horskom festivale VIDMO 2017 v Dolnom Kubíne nájdete na našej webovej stránke www.vidmofest.sk

Tešíme sa na vás začiatkom októbra v Dolnom Kubíne. Čaká na Vás Slnko v hmlách, čaká na Vás VIDMO 2017.

Patrik Bartoška
Filmový klub 23 Dolný Kubín, o. z.

 

Komentárov  

0 #1 Patrik - ďakota 2017-10-23 05:54
Ďakujem - patrí všetkým, ktorí prišli na VIDMO 2017.Mrzí ma to - patrí všetkým, ktorí prišli a nepáčilo sa. Ale krásne bolo vidieť toľké more mne drahých a milých osôb pokope. Som si chvíľami pripadol, ako kedysi na guľáži pod Skalkou, keď ešte Jánošíka mal kto lapať a keď čuridlo chodilo k susedovcom po mydlo... Darmo, čas neúprosne plynie.
Citovať

FACEBOOK

TU SA TESTUJEME

endomondo 

JAMES DK

2021  Horolezecký klub JAMES Dolný Kubín   globbers joomla templates