×

Poznámka

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Oblečenie

Ukázala sa možnosť dotlačiť oddielové bundy. Financovanie bude zatiaľ bez dotácie klubu. Preto, lebo vedenie klubu musí odsúhlasiť či podporia finančne aj toto druhé obliekanie. V každom prípade bude cena proti pultovej značne výhodnejšia. Veľkosti je treba si pozháňať od tých čo už bundy majú. Ak máš záujem daj vedieť do komentárov k tomutu článku. 

Uzavierka všetkych objednavok bude v utorok 6.1.2014 o 23:59. Bude podla diskusie v tomto članku. Preto prosím všetkých zaujemcov aby dali o sebe vedieť. Dúfam že aj finnančne budem vedieť povedať definitívne slovo. 

Orientačne cena je pult 90,- nás bude stáť cca 60,- s Pisovou dotáciou 10,-. Klubová dotácia je otázna. Definitívnu cenu budem vedieť povedať po telefonáte s výrobcom. Nakoľko boli sviatky, začínajú robiť a komunikovať až tento týždeň.

Klubová dotácia sa bude prejednávať na valnom zhromaždení 23.1.2015.

Každý musí počítať s tým, že pokiaľ sa odsúhlasí dotácia, bude ju možné čerpať len ak bundu ešte nemá. Na jedneho člena bude možnosť jednej klubovej dotácie. 

Samozrejme nemusím pripomínať, že akcia platí len pre členov klubu so zaplateným členským. 

Objednávanie je uzavreté, bundy sa dali do výroby. 

Meno Veľkosť
Konšťo L
Ľubo Sopúch  XL
Majco 1xXL a 1xL
Jurrrko M
Sisa Jurrrkova XS
Paťo Bartoška XL, L a S
Kyci M
Džana XS
Dudášovci XS a M
Žaneta XS
Ylem 2xM a 2xL
Radič XL
Suro L
Peťo Kurčina L
Noso 1xXL a 1x XXL
Terezka XS
Konfik 1xL a 1xXS
Karol Toko XL
Eva D XS
Janka T S
Machaj Peťo XL
Rasťo A XL
Eva  S
Peťo Drobúl 2xL