image1 image2 image3

Horolezecký duatlon

Ahojte lezo-bežci, ako už bolo písané nižšie, tohtoročný duatlon sa bude bežať naopak. Chystajte šľachy, sedačky a lezky, nech nás je viacej ako 10. Podrobné informácie v propozíciách TU.

Oznam

Správna rada HK JAMES Dolný Kubín rozhodla 2.9.2014 na riadnom zasadaní o zmene termínu konania Duatlonu - presúva sa na 20.9.2014. Bude spojený s konaním akcie Deň na špagáte. Duatlon sa bude bežať opačným smerom, teda zo Zuberca do Kubína s cieľom na Tupej skalke kde sa budú liezť tri horolezecké cesty na rýchlosť.
Podrobné info už čoskoro na stránke klubu.
Zároveň správna rada klubu pozýva svojich členov na brigádu k prestavbe izby JAMES na Ťatliačke. Brigáda začne už v piatok 5.9.2014 po práci s tým,že by sme tam aj prespali a v prácach pokračovali aj v sobotu. V sobotu sa bude na Ťatliačke variť 1.horolezecký guľáš. Týmto vyhlasujem konkurz na varenie guľašu, môžu sa hlásiť iba ženy! /Mužské silné ruky potrebujeme na brigáde!/
Náplň prác je jasný - zatepľujeme!
Nenechajte si ujsť túto jedinečnú akciu, kde popri práci bude aj iný motivačný program...sám sa nechám prekvapiť.
 

Duatlon 2014 - propozicie

Oravský horolezecký duatlon

20.9.2014 

(26. ročník)

 

 

Organizátor:

Horolezecký klub JAMES Dolný Kubín

+421 905 966 281 , 0903 803 917 – Dušan Mlynarčík, Miki Gebura

web: www.jamesdk.sk

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Program:

 

Žabí kôn - Volia veža

Už dva roky za sebou mi Vladko Kvantík na chate v Látanej keď je večer atmosféra a la zážitky z hôr že on liezol Žabieho koňa veľa krát a že vždy s babami. No tak mne to netreba dva krát hovoriť, tak že ok baba som, môj prvý pokus na Žabieho koňa skončil rýchlim predčasným zlaňákom (nie kvoli nepriaznivému počasiu) a tak som mu 16. Júna (lebo skončila uzávera) napísala sms-ku že čo s tým Žabím koňom, že či nevie že ženám sa nemá nič sľubovať. Vplyvom počasia sa nám podarilo vyraziť až v piatok 4.7.14. Ešte sa pridal ku nám Peťo Málik. Všetko bolo super, super, až kým sme neprišli ku Žabím plesám a tam pozeráme, pozeráme, pozeráme že to akosi priveľa snehu na naše poltopánočky.

O malú chviľu zvládnem Beh do Choča - preteky detí

choc deti

Máme radosť, že plníme sen sebe aj druhým a pobeží sa aj detský pretek BEHU DO CHOČA. Registrácia zákonným zástupcom prebehne zvlášť pri obecnom úrade od 8.30 hod.Štartovné 1 euro. Deti sú rozdelené do vekových kategórí 4-5r. 200m, 6-7 r.300m, 8-9r. 400m na dievčatá a chlapcov. Štartovným výstrelom začneme o 10-tej hodine. Je pripravené vyhodnotenie najlepších s cenami, krátky program pre deti a občerstvenie. Tak deti so všetkými počítame a tešíme sa na Vás.

FACEBOOK

TU SA TESTUJEME

endomondo 

JAMES DK

2019  Horolezecký klub JAMES Dolný Kubín   globbers joomla templates